SON DAKİKA
Hava Durumu

Minör & Majör Eğitim Kurumları bursluluk sınavı tarihi açıklandı

Minör & Majör Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Figen Ural, bursluluk sınavlarının öğrencilere kendilerini geliştirmeleri ve sınava daha iyi hazırlanmaları için yol gösterici olduğuna dikkat çekerken, tüm öğrencileri ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanmaya davet etti.

Haber Giriş Tarihi: 18.12.2023 16:30
Haber Güncellenme Tarihi: 18.12.2023 21:12
Kaynak: Bülten
Minör & Majör Eğitim Kurumları bursluluk sınavı tarihi açıklandı

Bursa’nın en yenilikçi kurs merkezi vizyonu ile açılan Minör & Majör Eğitim Kurumları bursluluk sınav tarihini açıkladı.

Özlüce Merkez Şube ve FSM Şube’de olmak üzere 23-24-25 Aralık tarihinde düzenlenecek sınavlar üç farklı saat seçeneği ile gerçekleşecek.

Bursluluk sınavına 4. sınıf öğrencileri ile tüm ortaokul öğrencileri ve 9, 10, 11. sınıf öğrencileri katılabilecek. Sınava katılan tüm öğrencileri ise derecelerine göre bursluluk fırsatları ile değerli hediyeler bekliyor.

TÜM BRANŞLARDA KURS

Eğitim sektöründeki 25 yıllık tecrübelerini Özlüce Merkez Şube ve FSM Şubesi’nde ortaokul ve lise öğrencilerine tüm branşlarda kurslar vererek aktardıklarını anlatan Figen Ural, akademik kadrolarının öğrenciler için yapılan her yatırımın bu ülkenin yarınını değiştirmeye yönelik olduğunu bilincinde yıllarını eğitime adamış öğretmenlerden oluştuğunu söyledi. Ural açıklamasında sınavlarda başarılı olmak için, öğrencilerin konuları iyi bilmek kadar tecrübe edinmesinin de etkisinin altını çizerken “Sınavlara kendi konfor alanımız olan evimizde girmek yeterince verimli olmayacaktır. Düzenli olarak deneme sınavlarına girmek sınav psikolojisine hazır olmak için, diğer öğrenciler ile farklı ortamlarda sınav tecrübesi yaşamak hem sınav heyecanını gidermede hem de zaman kontrolünü öğrenmede çok etkilidir. Kurumumuzda yapacağımız bursluluk sınavında tüm öğrencilerimizi hem kendilerini ve bilgileri ölçmek hem de sunduğumuz avantajlı fırsatlardan yararlanmaları için davet ediyoruz.  Başvurularını www.minormajoregitim.com web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirler,” dedi.

Kaynak: Bülten

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.