SON DAKİKA
Hava Durumu

Bursagaz iş sürekliliği ve kurumsal risk yönetim belgesi aldı

Bursagaz, gerçekleştirilen denetimler sonrasında ISO 22301 Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi ile ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazandı.

Haber Giriş Tarihi: 12.04.2023 11:33
Haber Güncellenme Tarihi: 12.04.2023 11:33
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.sozbursa.com
Bursagaz iş sürekliliği ve kurumsal risk yönetim belgesi aldı

Türkiye’nin en büyük endüstriyel holdingi SOCAR Türkiye’nin iştiraki Bursagaz, ISO 22301 Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi Belgesi aldı. Bu belgeler ile şirketlerin beklenmedik bir olay durumunda metodolojik bir yöntem ile iş sürekliliğini sağlamaları hedefleniyor.

SAĞLIK VE GÜVENLİ İŞ SÜREKLİLİĞİ İÇİN ISO 22301 VE ISO 31000 BELGELERİ
ISO 22301 Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi ile Bursagaz, iş sürekliliği yönetimi çerçevesinde gerçekleştirdiği kriz yönetimi, acil durum yönetimi, iş sürekliliği planları ve tatbikatları ile regülatif olarak süreklilik ihtiyaçlarının mevzuata uygun çerçevede karşılanmasını sağlıyor. Ayrıca iş süreçlerinin sistemsel olarak devamlılığının sağlanmasına, toplumun ve çalışanların sağlık ve güvenliğinin korunmasına imkan tanıyor. Bursagaz, ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi Belgesi ile de süreçler boyunca ortaya çıkan riskleri sistematik ve mantıksal bir yöntemle belirleyerek değerlendiriyor. Planlamaları içeren çerçevede ilke ve yönergeler oluşturarak katma değer sağlıyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.