SON DAKİKA
Hava Durumu

Perinçek: NATO’ya evet, FETÖ’ye evettir.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde oylanması beklenen İsveç’in NATO’ya üyeliği konusunda, milletvekillerine çağrıda bulundu. Perinçek çağrısında, “NATO, bir savunma örgütü değil, ABD emperyalizminin NATO üyelerini kontrol örgütüdür. NATO’ya evet FETÖ’ye evettir” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 23.01.2024 10:04
Haber Güncellenme Tarihi: 23.01.2024 10:09
Kaynak: Meriç Barutcu
Perinçek: NATO’ya evet, FETÖ’ye evettir.

İsveç’in NATO’ya katılım protokolünün bugün TBMM’de oylanması bekleniyor. Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Meclisi’te oylanması beklenen İsveç’in NATO’ya üyeliği konusunda milletvekillerine bir çağrıda bulundu.

Perinçek çağrısında, “Milletimiz NATO Meclisi değil Millet Meclisi istiyor. Nato’ya evet Türkiye'nin güvenliğine ihanettir” dedi.

Doğu Perinçek’in milletvekillerine çağrısının tamamı şöyle:

“Milletvekillerine Çağrı

Milletimiz NATO Meclisi değil Millet Meclisi istiyor

NATOYA EVET TÜRKİYE'NİN GÜVENLİĞİNE İHANETTİR

Sayın TBMM Başkanı,

Sayın Milletvekilleri,

İsveç'in NATO'ya alınması konusu bugün saat 15.00'de TBMM'de görüşülecektir. NATO'nun patronu olan ABD emperyalizmi, daha on gün önce Metina'da özel kuvvet unsurlarıyla yönettiği baskında dokuz Mehmetçiğimizi şehit etmiştir. Baskın sonrasında F-16 uçaklarıyla hava sahasını kapatarak PKK terör örgütünü silahlı korumuştur. Ekim ayından beri SiHA ve İHA'arımızı hedef alan da ABD emperyalizmi ve NATO'dur. NATO'nun patronu olan ABD emperyalizmi, Dedeağaç'tan başlayarak Girit'in kuzevine kadar Yunanistan'ın Ege kıyılarına uçaklarını ve tanklarını yerleştirdi. ABD üslerinde namlular Türkiye'ye dönüktür.

Yine ABD emperyalizmi, İsrail ve Yunanistan ile birlikte Doğu Akdeniz'de Türkiye’yi hedef alan Noble Dina ve Nemesis tatbikatlarını yapıyor. ABD ve diğer NATO ülkeleri, Türk Ordusunun Kıbrıs’tan çıkması dayatmasında bulunuyor. ABD ve İsrail, Türkiye'yi öncelikli tehdit olarak görüyorlar.

NATO, kendi tatbikatlarında Büyük Devrimci önderimiz Atatürk'ün ve Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan'ın posterlerini düşman tanımı kapsamında kullanıyor. NATO'nun Doğuya ve Kuzeye doğru genişlemesi, Türkiye üzerindeki ABD ve İsrail tehdidinin ağırlaşması anlamına geliyor.

NATOya evet, Şehitlerimize ihanettir.

NATO'ya evet, Türkiye’nin bağımsızlığına ve güvenliğine ihanettir.

NATO'YA EVET TÜRKİYE'NİN BÖLÜNMESİNE EVETTİR

ABD'nin patronluğundaki NATO, PKK Terör örgütünü besliyor, eğitiyor, silahlandırıyor ve Mehmetçiğin üzerine sürüyor.

ABD'nin patronluğundaki NATO, yine DEAȘ türünden sahte İslamcı terör örgütlerini de besliyor, eğitiyor, silahlandıryor ve Mehmetçiğin üzerine sürüyor.

NATO'ya evet, Mehmetçiğe kurşundur.

NATO'Ya evet, Türkiye'nin bölünmesine evettir.

NATOYA EVET DARBELERE EVETTİR

NATO, bir savunma örgütü değil, ABD emperyalizminin NATO üyelerini kontrol örgütüdür. Türkiye'de 12 Mart darbesini, 12 Eylül darbesini, en son 15-16 Temmuz 2016 darbesini, hep NATO tezgâhladı ve NATO'cu generaller yaptı. FETŐ'cü generallerin hepsi NATO'cudur.

NATO'ya evet, darbelere evettir.

NATOYA EVET FETÖ’YE EVETTİR

FETŐ’yü NATO örgütledi ve Türk Ordusunun, Türk Polisinin, Türk Yargısının ve üniversitelerimizin içine yerleştirdi.

NATO'ya evet, FETÖ'ye evettir.

Dr. Doğu PERİNÇEK

Vatan Partisi Genel Başkanı”

Kaynak: Meriç Barutcu

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.