SON DAKİKA
Hava Durumu

Mars retrosu için geri sayım! Burçlar nasıl etkilenecek?

Mars 30 Ekim 2022’de İkizler burcunun 25. derecesinde gerilemeye başlayacak ve bu gerileme 14 Ocak 2023’e kadar devam edecek. Astrolog Murat İpek, Mars retrosunun Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu üzerindeki etkilerini anlattı.

Haber Giriş Tarihi: 29.10.2022 14:41
Haber Güncellenme Tarihi: 29.10.2022 14:41
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.sozbursa.com
Mars retrosu için geri sayım! Burçlar nasıl etkilenecek?

MARS’IN İKİZLER RETROSUNUN BURÇLARA ETKİSİ
Koç

Aile, kardeş, akraba, komşu gibi yakın çevre ile olan ilişkileriniz, her türlü görsel ve sözel iletişim, halkla ilişkiler, pazarlama, tanıtım ve kısa yollar ve kısa vadeli planlarınızda bazı gecikmeler ve yetersizlikler yaşamanız söz konusu olabilir.

Boğa

Üretim, bütçe, taşınabilir mallar gibi kazançlarla ilgili konular, para ve parayı nasıl kullanabileceğiniz alanları anlatan durumlarda sıklıkla bu Merkür retrosunda sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Bu arada eskide başlamış olan ama bitmemiş para konuları tekrar önünüze çıkabilir.

İkizler

Hayata karşı nasıl bir pozisyon aldığınız, dışarıya verdiğiniz imaj ve kendiniz hakkında alacağınız kararlar doğrultusunda bir yavaşlama yaşarken diğer yandan adınızı parlatacak eylemler, işler doğrultusunda da iki kat daha fazla çalışmanız gerekebilir.

Yengeç

Ortaya çıkarmak istemediğiniz gizli yanlarınıza dair bilgiler, kendinizi kısıtlanmış ve yalnız hissetmeniz ve ayrıca bilinçaltı ile ilgili bütün konularda Mars retrosu sizi tekrar eyleme geçirmek isteyecektir. O nedenle bu konular önünüze gelirse kesinlikle direnmeyin, aksine üstüne gidin. Arkanızdan iş çevirenler önünüze düşebilir.

Aslan

Sosyal konular başta olmak üzere, partiler ve tanımadığınız insanlar, kalabalıklar, yeni tanışmalar, popülerlik gibi konularda bu Mars retrosu boyunca çok da fazla hareketli ve müthiş günler beklemeyin. Üstünüze düşeni yapın, bu yeterli olacaktır.

Başak

Kariyer ve toplumsal saygınlık ve tanınmışlığınız, organizasyon, yönetim ve iktidar kurduğunuz alanlar, aynı zamanda gelecek ile ilgili hedefleriniz ve işinizle ilgili konularda ağırlaşan tutum ve davranışlar bu retroda sizi biraz yorabilir. Aceleci olmamaya bakın ki işler daha da karışmasın.

Terazi

Yüksek öğrenim hayatınız, yurt dışı ile olan ilişkileriniz, diğer kültürlere karşı tutum ve merak, hoşgörü ve hümanizm, uzak yolculuklar, yabancı ülkeleri gezip, görme ve uzun vadeli planları da içinde tutan konularda hayatınızı ağır çekimdeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Akrep

Miras, evlilik ya da ortak çalışmalara ait payların ve kazançların durumu, sezgileriniz, kendinizi dönüştürmeniz, ruhsal gelişim gibi meseleler ve tabii resmi işler, kamu, devlet alanındaki işlerinizde hayat ağırlaşacakmış gibi görünmekte.

Yay

Eşiniz, ortaklıklarınız, toplumsal ilişkilerde iş birliğine yatkınlığınız, karşınızdaki kişilerle ilişkilerinizde nasıl bir tavır gösterdiğiniz, iş ortaklığı ya da sosyal ilişkilerinizin kalitesi ve ayrıca açık düşmanlar, avukatlar, mahkemeler gibi ciddi meseleler tam olarak bitmeyebilir. Sabırlı olun derim.

Oğlak

Sağlık durumunuz, sağlıklı beslenme, iş seçiminiz, iş yerindeki ilişkileriniz, nasıl bir çalışan olduğunuz, iç disiplin ve sorumluluklarınızı ele alış biçiminizin yanında gündelik koşturmanızla ilgili gecikmeler ve bitmek bilmez konuşmalar sizi bu retroda yorabilir.

Kova

Fiziksel ve zihinsel olarak yaratıcılığınızı nasıl kullandığınız, çocuklarla olan ilişkiniz ve hayattan duyduğunuz neşe, sanat, hayal gücü, aşk ve kısa süreli ilişkilerinizi anlatan başlıklarda elinizi attığınız konular uzayabilir de uzayabilir. O nedenle planlı olmaya bakın.

Balık

Kökler, miras, ebeveynler, yuva, taşınmaz mallar, maddi mirasın yanı sıra genetik miras ve emlak işleri, taşınmalar, emeklilik konuları gibi başlıklarda elinizi attığınız her alanda işler uzayabilir veya sizin bu konularda hareket almaya gücünüz kalmayabilir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.